Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama profesyonel hizmetlerimiz arasında yer alan diğer bir hizmetimizdir. Stor perdeleriniz mekanizmalarından sökülerek profesyonel olarak yıkandıktan sonra yerlerine montajı yapılmaktadır.

Ataşehir Stor Perde Yıkama
Tel: 0216 466 65 66

Ataşehir ilçesinde stor perde yıkamacı mı arıyorsunuz? O halde şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ataşehir halı yıkama firması profesyonel stor perde temizleme hizmeti vermektedir. Stor perde temizleme hizmetinde sorun yaşamak istemiyorsanız, kurumsal bir firma ile çalışmak istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz.

Stor Perde Temizliği

Stor perdelerin temizlenmesi zahmetli olduğu için diğer perdelerden daha uzun sürede yıkaması yapılır. Aslında bu çok yanlıştır. Çünkü aynı oranda kirlenen iki perdenin aynı zamanda yıkanması gerekir. Nasıl ki tül/güneşlik perdeleri yılda bir kaç kere yıkıyorsak aynı oranda Stor perdeleri de yıkanması gerekir. Ataşehir halı yıkama firması storlarınızı yılda en az 2 kere yıkatmanızı önermektedir.

Stor Perde Yıkama

Storların temizliği zor dedik, peki stor perdeler nasıl yıkanır? Her ne kadar çoğu evde stor yıkamak olanaksız olsada bazı kişiler storları kendileri yıkamak isteyebilir. Bunu önermesek de nasıl yıkandığını anlatmaya çalışalım.

  • Öncelikle stora zarar vermeden stor perde sökülür, bunun için bir düz tornavida yardımıyla tırnakları açılarak sökme işlemi yapılabilir.
  • Sökerken stor perdenin rulo halde olmasına fdikkat etmelisiniz.
  • Stor perdeyi geniş ve pürüzsüz bir zemine serin ve makarasından açın.
  • Stor perdeyi önce çeşme suyu ile ıslayın.
  • Deterjan için perdeye zarar vermeyen deterjan kullanın. Yıkamacılardan temin edebilirsiniz.
  • Yumuşak fırça ile dairesel harekerler ile yıkayın.
  • Bol su ile durulayın ve perdeyi kırıştırmadan asın.
  • Kuruduktan sonra yine rulo halde sökerken yaptğınız işlemin tersini yapın.
  • Son olarak kontrol edin.

Bu işlemler görüldüğü gibi biraz zahmetli olduğu için genelde tüketiciler stor perde yıkama firması aramaktadır. Bu aşamada Ataşehir bölgesinde tüketicilerin yardımına yetişmekteyiz. “Ben stor perde yıkamak istemiyorun“, “Benim stor perde yıkamaya ayıracak zamanın ve yerim yok” diyenler için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Uzman personelimiz titiz bir şekilde storları yerinden alacak ve temizlenmiş olarak yerine asacaktır. Çevre semtlerden de bize ylaşabilirsiniz. Ataşehir Stor perde yıkama hizmeti için bize ulaşmanız yeterlidir.