Koltuk Yıkama

Atasehir-haliyikama.Net firması halı temizliği haricinde bir de koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Kotluklarınız halılarınız firmamız tarafından garantili olarak yıkanmaktadır.

Koltuklar evlerde en çabuk kirlenen eşyalardan biridir. Barındırdığı mikroplar sebebi ile sık ve derinlemesine temizlik koltuk yıkama açısından önemli bir detaydır. Biz koltuk yıkama alanında uzmanlaşmış bir kadroyuz. Firmamız teknolojik açıdan teknolojik makine kullanımı ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Koltuklar bünyemizde özel bitkisel şampuanlar ile yıkanır. Koltuk temizliği söz konusu olduğundan sadece ev tabi ki akla gelmez. Hastaneler, oteller, şirketler uzayan listede yer alan koltukların temizliğinin önemi kat be kat daha ileri boyuttadır.

Hemen altta örnek bir koltuk yıkama makinesi görülmektedir. Koltuk yıkama makinesi iyi bir koltuk yıkama için gereklidir. Hem hızlı bir şekilde yıkamakta hem de profesyonel temizlik sağlamaktadır. Atasehir-haliyikama.Net olarak tüm hizmetlerimiz garantilidir.

Koltuklar Bulunan İnatçı Lekeler

Koltuklarda var olan inatçı lekelere karşın özel leke çıkartıcıları mevcuttur. Profesyonel bir firma böyle bir durumla karşılaştığından ne yapacağını bilen bir deneyime sahiptir. Kuşkusuz %100 başarı sağlanamadığı birtakım lekeler elbette ki mevcut olmakla beraber amaç eskisine yakın bir hijyen sağlamaktır.

Koltuklar lekelerin çok sıkça söz konusu olduğu özellikle çocuklu evlerde sık kirlenmelerin yaşandığı yerler olduğundan sararmış ya da lekeli koltukları görmeyi eminiz ki hiçbir kadını sevmez. İşte bu noktada yanı başınızda olduğumuzu bilmenizi istedik. Sadece bir telefonunuzla lekeler, sararmalar, bakımsız görüntü deyim yerindeyse her şey dahil konseptiyle çalışıyoruz. İnsan sağlığına zararlı olmayan şampuanları kullanıyoruz. Kanserojen maddelerden her şekilde uzağız. Bizim için önemli olan insan sağlığıdır.