Kış Yaklaşıyor Halılarınızı Yıkattınız mı?

Yaz mevsiminin son günlerini yaşıyoruz. Kimimiz tatilde, kimimiz son ana bıraktığı tatil planı yapmakta, kimimiz de eve dönüş hazırlığını yapmaya başladı bile. Peki temizlik ne durumda ? Kış gelmeden bir çok ev hanımı evini baştan aşağı temizletmek ister, bunlar arasında halıları yıkatmak da vardır ve genelde stresli bir süreçtir (halı yıkamacınızdan memnun değilseniz).

Halı Yıkama Süreci

  • Halı yıkamacı bul,
  • Fiyatta indirim iste,
  • İyi yıkamasını sıkı sıkı tembihle,
  • Zamanında gelmesini özellikle söyle
  • …….

Bu gibi durumlar Ataşehir Halı Yıkama firmasında mümkün değildir. Kaliteli hizmet, uygun fiyat ve tam zamanında teslim. Hepsi firmamız Ataşehir Halı Yıkamada.

Kış Gelmeden Halınızı Yıkatın

Artık bir çok firma kış mevsiminde de halıları yıkamaktadır. Ancak soğuk kış günlerinde acil durumlar haricinde halılar yıkamaya verilmez. Çünkü soğuk havada kimse halısız soğuk parkeye veya yer döşemesine basmak istemez. Özellikle oturma odasında. Dolayısıyla ilkbahar ve sonbaharda halılar genel olarak yıkamaya verilir. Şahsen ben de halımı ilkbahar ve sonbaharda yıkamaya vermekteyim.

Fiyat İndiriminden Yararlanın

Yaz mevsiminde fiyatlar rekabetten dolayı aşağı çekilmektedir. Bu durumu avantaja çevirerek halılarınızı yıkamaya vermek isteyebilirsiniz. Bir çok halı yıkama firması halı fiyatlarında bu günlerde indirime gitmektedir. Bu durum sizin için büyük bir avantajdır.

Kaliteden Şaşmayın!

Kış gelşmeden halıları yıkatmak isteyebilirsiniz, yukarıdaki saydığımız nedenlerden dolayı halı yıkatmaya karar verdiyseniz bu noktada sizi uyarmak isteriz. Bu avantajları fırsat bilen bazı firmalar merdiven altı yıkama yaparak hijyenden uzak yıkama, aldatıcı reklamlar gibi bir çok nedenden dolayı sizi kandırabilir. Firmanın halıları nasıl yıkadığından emin olun, Firmanın adresinden emin olun, en basit hitap şeklini bile değerlendirin!

 

 

Bir cevap yazın