Halı Yıkama

Halı temizliği bulunduğu alana uyum sağlaması için uygun bir şekilde yıkaması sağlanmalıdır. Uygun yöntemlerle yıkanmayan halıların mikroplardan arınması neredeyse imkansız olmakta sonrasında da özellikle çocuklarda hakim olmak üzere alerjik reaksiyonlar başta sağlık sorunlara gebe olmaktadır.

Biz firma olarak halı yıkama profesyonel elin değmesi gerektiğine inananlardanız ve işimizi dört dörtlük yapmak adına bu piyasada var olan ve hizmetimizdeki vizyonumuzdan asla geri durmadan hep ileriye gitmekteyiz. Biz uygun fiyatlar çerçevesinde önceliğimiz profesyonel hizmet ardından müşteri memnuniyeti başta olmak üzere kapınıza kadar gelip yüksek kalite standartlarımızdan yararlanmasının farkındalığına varacaksınız. Hemen alttaki resimde yıkanmış bir halı görülmektedir.

halı yıkama

Halıların Geçtiği İşlemler

Halılar fabrikaya geldiği andan itibaren vakumlu toz alma makinesinden geçirilir. Derinlemesine tozlar temizlendikten sonraki yıkama başarıda artış sağlar. Yıkama makinasına alınan halılar en güzel şekilde yıkanır ve durulanır. Sonrasında sıkma makinelerinde suyu sıkılır ve kurumaya bırakılır.

Halılarınızı tiplerine göre kendilerine has yıkama formüllerinde ve temizlik malzemesi ile fabrikamızda derinlemesine temizlenerek sizlere sunulur. Halı temizliği kuşkusuz bir evde temizliğine en çok dikkat edilmesi gereken noktadır. Ve bizim özellikle bayanlarımızla olan münasebetimiz sebebi ile yegane düşüncemiz halılarınızı rutin bir şekilde profesyonel ellere teslim etmenizdir. Alttaki videoda bir halının yıkanma işlemi görülmektedir. Dikkat edilirse doğal deterjanlarla bol köpüklü olarak halı titiz bir şekilde yıkanmaktadır.