Hakkımızda

Firmamız, evinizin en değerli ve en sık kullanılan eşyaları olan halı ve koltuklarınız için profesyonel bir temizlik hizmeti sunmaktadır. Halı yıkama hizmetimizden garantili hizmet almak için bize ulaşın. Sürekli kullanılan bu eşyaların temizliği oldukça önem taşır ve mutlaka profesyonel makinelerle ve uzman kişilerle temizlik işlemi sağlanmalıdır. Ancak bu şekilde tam bir hijyenden söz etmek mümkündür. Bizler halılarınızı türlerine göre ayırır ve her türe uygun yöntemlerle temizleriz. Bu sayede halılarınız asla zarar görmez ve temizlikleri tam manasıyla yapılmış olur. Firmamız bünyesinde şagi halı, Nepal halısı, Isparta ve Hereke halısı, Çin halısı gibi her tür halının temizliği yapılmaktadır. Halılarınız türlerine göre uzmanlıkla temizlensin, asla zarar görmesin istiyorsanız Ataşehir halı yıkama firmamız ile şimdi iletişime geçebilirsiniz.

Halılarınız İçin Derinlemesine Temizlik Hizmeti

Firmamız halı temizliği haricinde koltuklarınızın temizliğini de uzmanlıkla yapmaktadır. Güçlü ve donanımlı makinelerimiz ile yıkama işlemini en iyi şekilde yaparken yine güçlü makinemiz ile suyu koltuklarınızdan çekeriz. Su temiz bir hal alana kadar işleme devam ederiz. Koltuklarınızda gözle görülmeyen kirleri söker alır, leke oluşmuşsa bu lekeleri de koltuklarınızdan çıkarırız. Sizler de yeni gibi olan halı ve koltuklara kavuşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aradığınız profesyonellik ve uzmanlık firmamızda sizleri beklemektedir.

Aşağıda modern bir halı yıkama makinesi görülmektedir. Profesyonel bir halı yıkama için bu tip makineler olması büyük avantaj sağlayacaktır: